• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Stelaż S DOUBLE T5 MATERASSO 120x190 – OUTLET

821,00 zł 656,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 738,90 zł

Wolnostojący stelaż S Double T5 Materasso. Stelaż w rozmiarze: 120x190 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Double S T5 Materasso został skonstruowany z użyciem 28 listew brzozowych, które osadzono w bukowej ramie. Listewki solidnie zamocowano za pomocą elastycznych, podwójnych uchwytów, co gwarantuje długotrwałą trwałość stelaża. Dodatkowo, gęsto rozmieszczone listewki umożliwiają zastosowanie stelaża z różnymi rodzajami materacy, takimi jak lateksowe, piankowe czy kieszeniowe. W konstrukcji stelaża znalazł się również szeroki pas stabilizacyjny, który pozytywnie wpływa na spokojny i zdrowy sen. Nóżki stelaża można łatwo odłączyć, umożliwiając jego umieszczenie bezpośrednio w ramie łóżka, gdy zajdzie taka potrzeba. Dzięki tym funkcjom, stelaż Double S T5 jest praktycznym i wytrzymałym rozwiązaniem.
UWAGA! Stelaż nowy. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ NÓŻEK: ok. 20 CM
Stelaż S Double T5 Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO