• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING

Materac GARDA HILDING 90x200 sprężynowy – OUTLET

1 469,00 zł 1 028,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 028,30 zł

Materac sprężynowy Garda z kolekcji Hilding w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Garda Hilding to świetny wybór dla tych, którzy oczekują wygody i trwałości. Konstrukcja materaca jest oparta na sprężynach kieszeniowych, które nie tylko zapewniają właściwe podparcie dla kręgosłupa, ale i minimalizują wibracje oraz gwarantują dużą elastyczność. W procesie tworzenia materaca zastosowano piankę ECO+HighResilience Foam, eliminującą punkty nacisku, oraz piankę Pure FlexiFoam, charakteryzującą się wyjątkową elastycznością, co zwiększa komfort użytkowania i trwałość produktu. Materac Hilding Garda to model dwustronny, co daje możliwość korzystania z obu stron. Dzięki temu jest bardziej uniwersalny, a twardość można dostosować do osobistych preferencji – jedna strona, pokryta pianką ECO+HighResilience Foam, cechuje się średnią twardością, natomiast strona z pianką Pure FlexiFoam i dodatkową warstwą filcu, zapewnia twardszą powierzchnię do spania. Garda to produkt z serii ECO.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Garda Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING