• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Poduszka AIR FRESH RELAX MOLLYFLEX - OUTLET

519,00 zł 415,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 415,20 zł

Termoelastyczna poduszka Air Fresh Relax z kolekcji Mollyflex.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Air Fresh Relax to wygodna poduszka oparta na elastycznej piance Visco-Elastic Foam CASANOVA, która charakteryzuje się wysokim poziomiem gęstości (55 kg/m³) i zapewnia doskonałe podparcie głowy podczas snu. To, co ją wyróżnia, to specjalna powłoka żelowa na wierzchniej warstwie pianki, która ma zdolność do regulacji temperatury, co oznacza, że chłodzi głowę użytkownika podczas snu, zapobiegając nadmiernemu poceniu się skóry i przyczyniając się do lepszej jakości odpoczynku. Poduszka Air Fresh Relax ma tradycyjny kształt, co pozwala łatwo się do niej przyzwyczaić, bez względu na pozycję w trakcie snu.
UWAGA! Poduszka z ekspozycji. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 42x72x14 cm
Poduszka Air Fresh Relax Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX