• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MAGNIFLEX

Materac MAGNISTRETCH 10 MAGNIFLEX 200x220 piankowy – OUTLET

11 988,00 zł 7 192,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7 192,80 zł

Materac piankowy Magnistretch 10 z kolekcji Magniflex w rozmiarze: 200x220 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Magnistretch 10 to średnio miękki materac, który zapewnia wysoki poziom komfortu użytkowania oraz wygodę podczas wypoczynku. Składa się z pianek zimnych, w tym opatentowanej pianki Eliosoft z rdzeniem Stretch, pianki Elioform, hipoalergicznego super miękkiego włókna oraz zdejmowanej wiskozowej powłoki z wszytą warstwą pianki termoelastycznej Memoform. Materac ten zapewnia świetne wsparcie dla kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu unikalnego systemu, kręgosłup jest delikatnie rozciągany do pozycji pierwotnej, niezależnie od tego, jak zostanie ułożony.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany w oryginalnym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Magnistretch 10 Magniflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MAGNIFLEX