• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AMBRO PAN MATERAC 140x200 kieszeniowy – OUTLET

2 290,00 zł 1 488,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 488,50 zł

Materac kieszeniowy Ambro z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Twardy materac kieszeniowy Ambro to świetna propozycja dla osób ceniących stabilne podłoże do snu. Podstawę materaca tworzą elastyczne sprężyny kieszeniowe, które umieszczone w osobnych przegrodach, zapewniają właściwe podparcie każdej części ciała użytkownika. Dodatkowym udogodnieniem jest odporna na odkształcenia pianka Dynamic Blue, dbająca o właściwy przepływ powietrza we wnętrzu materaca, tym samym zapobiegając powstawaniu szkodliwych drobnoustrojów i pleśni. Całość umieszczono w miękkim pokrowcu, zwiększającym poziom komfortu w trakcie odpoczynku.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, zrolowany w oryginalnym opakowaniu. Widoczne dziury w folii, zaklejone taśmą oraz przebarwienia i niewielka dziura w pokrowcu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Ambro Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC