Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość

Materac POLA JANPOL 90x200 piankowy – OUTLET

1 884,00 zł 1 318,80 zł

Materac piankowy Pola Janpol w pokrowcu 30-lecie. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac POLA JANPOL 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: 30-lecie 1 1 318,80
1 884,00

Materac Pola to propozycja z kolekcji Janpol. Wkład produktu składa się z połączenia jakościowych, wysokoelastycznych pianek, co przekłada się na najwyższy poziom komfortu podczas codziennego wypoczynku. Siedem stref twardości powierzchni poprawia krążenie krwi, redukuje naciski oraz zapewnia optymalne podparcie całości sylwetki użytkownika. Wysoka przewiewność materiałów dodatkowo poprawia higienę i jakość snu. Dzięki znacznej redukcji drgań, powstałych w wyniku poruszania się, materac Pola świetnie sprawdzi się także w sypialni małżeńskiej.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym. Widoczne zabrudzenia pokrowca. Materac można obejrzeć w salonie w Warszawie, przy ul. Malborskiej 45. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21,5 CM
Materac Pola Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość