Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż

Materac SERTAPEDIC DURRANT SERTA 160x200 kieszeniowo-piankowy - OUTLET

4 290,00 zł 3 432,00 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Sertapedic Durrant z kolekcji Serta. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SERTAPEDIC DURRANT SERTA 160x200 kieszeniowo-piankowy - OUTLET Rozmiar: 160x200 1 3 432,00
4 290,00

Wygodny materac dwustronny Sertapedic Durrant to perfekcyjne podłoże do snu nawet dla najbardziej wymagajacych użytkowników. Podstawę materaca stanowią solidne sprężyny kieszeniowe, których rozmieszczenie w osobnych przegrodach zapewnia podparcie kręgosłupa na całej długości. Zastosowane pianki natomiast dbają o właściwą sprężystość modelu, a także perfekcyjne dopasowanie do sylwetki użytkownika. Całość została skonstruowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalny poziom komfortu podczas codziennego snu czy odpoczynku.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materac można obejrzeć w salonie w Szczecinie. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 CM
Materac Sertapedic Durrant Serta
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż