• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR SENSATION ELITE 160x200 – OUTLET

13 551,00 zł 10 163,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 163,25 zł

Materac piankowy Sensation Elite w pokrowcu. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Tempur Sensation Elite to model wykonany z jakościowych i wygodnych pianek. Podstawę stanowi materiał DuraBase™, który odpowiada za sztywność oraz stabilizację rdzenia. Na jego powierzchni ułożono warstwę Tempur HM (High Mobility™) o unikalnych właściwościach. Zdolność szybkiego powracania do pierwotnej formy uzyskano dzięki strukturze o nieregularnym kształcie. Jej elastyczne ścianki utrzymują kręgosłup w naturalnym ułożeniu, aby zapewnić najwyższy poziom odprężenia. Wierzchnią warstwę pokryto pianką komfortową Tempur®, która dostosowuje swój kształt do ciepła wydzielanego przez ciało.
UWAGA! Materac nowy, zapakowany fabrycznie w karton producenta. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 3387,75 zł. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Lublinie, przy ul. Fabrycznej 2. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Sensation Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR