Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-10%
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość

Stelaż ARKADIA II ECONOMY JANPOL 120x200 do montażu – OUTLET

260,00 zł 234,00 zł

Drewniany stelaż Arkadia II Economy do montażu. Stelaż dostępny w rozmiarze 120x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż ARKADIA II ECONOMY JANPOL 120x200 do montażu – OUTLET Rozmiar: 120x200 3 234,00
260,00

Stelaż Arkadia II Economy został stworzony z 28 drewnianych listew brzozowych. Są one przymocowane do ramy za pomocą gumowych uchwytów, aby maksymalnie zwiększyć elastyczność stelaża. Listwy znajdują się w odstępie zaledwie 3 cm, dlatego ciężar materaca zostanie rozłożony równomiernie. Stelaż można łączyć z wszelkiego rodzaju materacami, w tym z lateksowymi i piankowymi. Dzięki temu zestawienie stelaża Arkadia II Economy z każdym materacem będzie odpowiednie.
UWAGA! Stelaż ze zwrotu. Rozdarte i następnie sklejone opakowanie zewnętrzne. Produkt dostępny z rabatem 10%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 120x200 CM
Stelaż Arkadia II Economy
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość