Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac JIVE HILDING 180x200 nawierzchniowy – OUTLET

579,00 zł 463,20 zł

Materac nawierzchniowy Jive Hilding w rozmiarze 180x200 i zdejmowanym pokrowcu Elips.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac JIVE HILDING 180x200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Elips 1 463,20
579,00

Model Jive należy do kolekcji materacy nawierzchniowych marki Hilding, których zadaniem jest wyrównanie i utwardzenie powierzchni snu. Rozwiązanie to sprawdzi się idealnie w podróży, a także w domu na wysłużonej kanapie lub narożniku. Wypełnienie modelu Jive wykonane zostało z wysokoelastycznej pianki HR, której sprężystość i miękkość zostanie doceniona nawet przez najbardziej wymagających klientów. Dzięki otwartokomórkowej strukturze tego surowca materac jest stale wietrzony, a przepływające przez niego powietrze zapobiega rozwojowi roztoczy. Zdejmowany pokrowiec modelu Jive można wyprać w domowych warunkach, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest zadbać o higienę snu.
UWAGA! Materac rozrolowany, oryginalnie zapakowany. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 4,5 CM
Materac Jive Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż