Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 180x200 kieszeniowy – OUTLET

2 849,00 zł 1 709,40 zł

Materac kieszeniowy Original Multi Pan Materac w zdejmowanym pokrowcu Probiotic. Wymiary: 180x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 180x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Probiotic 1 1 709,40
2 849,00

W materacu Original Multi zastosowano system sprężyn kieszeniowych Multipocket. Oznacza to, że każda z nich została umieszczona w osobnej przegrodzie, aby perfekcyjnie podpierać ciało użytkownika na całej długości. Takie rozwiązanie pozwoliło również na uzyskanie w materacu aż siedmiu stref twardości, dzięki czemu zapewnia on zdrowy i odprężający sen. Wkład modelu stanowią także dwie solidne pianki, odpowiadające za właściwą cyrkulację powietrza oraz odpowiednią elastyczność materaca. Model Original Multi znajduje się w zdejmowanym pokrowcu Probiotic, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. C.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany. Widoczne zabrudzenie oraz uszkodzenie pokrowca. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC