Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac SALSA HILDING 80x200 piankowy – OUTLET

1 579,00 zł 789,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 789,50 zł

Materac piankowy Salsa Hilding w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SALSA HILDING 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 789,50
1 579,00

Salsa to materac stworzony z połączenia profilowanej pianki Flexifoam oraz pianki termoelastycznej Visco. Pierwsza z nich odpowiada za optymalną sztywność materaca. Wyodrębniono w niej 7 stref twardości, które zapewniają inne stopnie podparcia dla różnych części ciała. Dzięki temu rozwiązaniu materac może pomóc w zachowaniu prawidłowej postawy podczas snu. Stanowiąca wierzchnią warstwę pianka Visco pod wpływem ciepła ciała i jego nacisku mięknie oraz idealnie dopasowuje się do kształtów sylwetki, zapewniając użytkownikowi komfortowe podparcie. Materac Salsa pozwala znakomicie zregenerować się podczas nocnego odpoczynku.
UWAGA! Zmechacony pokrowiec. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 50%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Radomiu, przy ul. Warszawskiej 197. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Salsa Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny