Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny

Materac SALSA HILDING 90x200 piankowy – OUTLET

1 579,00 zł 1 105,30 zł

Materac piankowy Salsa Hilding w zdejmowanym pokrowcu Velvet. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SALSA HILDING 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Velvet 1 1 105,30
1 579,00

Konstrukcję materaca Salsa Hilding oparto na bazie wkładu z pianki Flexifoam, która poprzez dwukomórkową strukturę, gwarantuje optymalną sztywność. System otworów, zapewniających stały przepływ powietrza, znacząco ułatwia utrzymanie świeżości i higieny wewnątrz modelu. Kolejna warstwa z kolei powstała z termoelastycznej pianki Visco, która poprzez swoje właściwości pozwala zmniejszyć ucisk mięśni i dzięki temu usprawnić krążenie krwi. Jej zaletą jest także reagowanie na temperaturę ciała użytkownika, przez co pianka perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki śpiącego. Materac został umieszczony w zdejmowanym pokrowcu Velvet, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Salsa Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny