Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-25%
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość

Materac FIDES JANPOL 80x190 lateksowy – OUTLET

1 871,00 zł 1 403,25 zł

Materac Fides Janpol z wkładem z bloku lateksowego. Materac w rozmiarze 80x190 w pokrowcu Tencel.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FIDES JANPOL 80x190 lateksowy – OUTLET Rozmiar: 80x190, Pokrowiec: Tencel 1 1 403,25
1 871,00

Materac Fides Janpol to innowacyjna propozycja odznaczająca się wysokim stopniem twardości. Wkład tego modelu to jednolity blok lateksowy, zapewniający stabilne podparcie dla każdej części ciała. Materiał ten jest znany ze swoich właściwości alergicznych i przeciwgrzybiczych. Jego struktura nie pozwala na gromadzenie się kurzu, co ułatwia utrzymanie higieny i świeżości. Dzięki elastyczności lateksu możliwe jest podparcie kręgosłupa w jego naturalnej pozycji, co usprawnia przepływ krwi i redukuje napięcie zmęczonych mięśni. System otworów we wkładzie ma za zadanie zwiększenie przepływu powietrza, a także sprawne odprowadzanie wilgoci.
UWAGA! Materac w rolce z jedną dziurką. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Fides Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość