Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac GELTEX QUANTUM MOON SEMBELLA 140x200 sprężynowy – OUTLET

4 911,00 zł 3 192,15 zł

Materac sprężynowy Geltex Quantum Moon marki Sembella w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac GELTEX QUANTUM MOON SEMBELLA 140x200 sprężynowy – OUTLET Rozmiar: 140x200 1 3 192,15
4 911,00

Materac Geltex Quantum Moon to model sprężynowy, skierowany do klientów poszukujących wytrzymałego i trwałego produktu, zapewniającego jednocześnie najwyższy poziom standardu nocnego wypoczynku. Rdzeń wkładu składa się z systemu sprężyn kieszeniowych, które zapewniają dynamicznie zmieniające się podparcie, zależnie od przyjętej pozycji snu. Miękkość wierzchniej warstwy to zasługa pianki Geltex, utrzymującej kręgosłup w naturalnej pozycji. Dodatkowym atutem jest otwarta budowa struktury materaca, gwarantująca przewiewność i świeżość wkładu. Zapewnia to zdrowy mikroklimat snu, pozbawiony szkodliwych mikroorganizmów oraz alergenów.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, w zastępczym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Geltex Quantum Moon Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA