Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-33%
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Materac MEDICAL X-STATIC MOLLYFLEX 90x200 piankowy – OUTLET

3 430,00 zł 2 298,10 zł

Piankowy materac Medical X-Static marki Mollyflex w rozmiarze 90x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MEDICAL X-STATIC MOLLYFLEX 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200 1 2 298,10
3 430,00

Materac Medical X-Static Mollyflex to unikalne połączenie najlepszych materiałów, które zagwarantowało temu modelowi status produktu medycznego. Sprężysty NewLatex uformowany techniką wycinania konturowego jest wyjątkowo przewiewny, dzięki czemu zapobiega zaleganiu kurzu i roztoczy wewnątrz materaca. Tworzywo Memory HD to innowacyjna pianka termoelastyczna, która zachowuje pamięć kształtu i gwarantuje optymalne dopasowanie wkładu do sylwetki leżącej na materacu osoby. Całość zamknięta jest w pokrowcu X-Static, którego strukturę tworzą nici srebra połączone z włóknami węglowymi. Powstaje w ten sposób bariera zatrzymująca wnikanie niebezpiecznych mikroorganizmów.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 33%. Materace z outletu wysyłamy w ciagu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Medical x-static Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX