Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac MODULIA BULTEX® H3 SEMBELLA 90x200 piankowy – OUTLET

1 133,00 zł 906,40 zł

Piankowy Materac Modulia Bultex z wkładem z pianki Bultex. Materac dostępny w rozmiarze 90x200.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MODULIA BULTEX® H3 SEMBELLA 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200, Twardość: H3 1 906,40
1 133,00

Materac Modulia Bultex® to produkt o właściwościach ortopedycznych, który przyniesie ulgę klientom zmagającym się ze schorzeniami kręgosłupa. Wkład posiada zróżnicowane poziomy twardości, pozwalające odciążyć mięśnie w rejonie biodrowym i barkowym. Gwarantuje to optymalną regenerację w trakcie snu. Konstrukcja materaca to jednolity blok z wysokoelastycznej pianki BULTEX®. Ten sprężysty i odporny materiał jest odporny nawet na wysokie obciążenie, a jego struktura umożliwia użytkowanie materaca w połączeniu ze stelażami regulowanymi. Produkt zabezpiecza antyalergiczny pokrowiec MEDICOTT®, wykonany z pikowanej włókniny poliestrowej.
UWAGA! Materac z ekspozycji, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Modulia Bultex Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA