Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-10%
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość

Materac WENUS JANPOL 160x200 kieszeniowy – OUTLET

1 093,00 zł 983,70 zł

Wysokiej jakości materac Wenus Janpol z wkładem kieszeniowym i pianką poliuretanową. Materac w pokrowcu Silver Protect.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac WENUS JANPOL 160x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Silver Protect 1 983,70
1 093,00

Materac Wenus to średniotwardy model z kolekcji producenta Janpol. Wkład materaca opiera się na wysokiej jakości sprężynach kieszeniowych, które zapewniają stabilne podparcie ciała. Pracują indywidualnie w zależności od miejsca nacisku ciała na powierzchnię materaca. Sprężyny otoczone są wytrzymałą pianką poliuretanową, która tworzy komfortowe warunki podczas snu. Zaletą materaca Wenus są dwie strony użytkowe. Regularne obracanie materaca sprzyja wydłużeniu żywotności materaca. Materac dostępny w zdejmowanym pokrowcu Silver Protect.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, z mocno poklejoną folią. Materac dostępny z rabatem w wysokości 10%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Wenus Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL
Nowość