• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
ANIMEX

Poduszka NOTTE AMORE 50x70 puchowa - OUTLET

425,00 zł 340,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 340,00 zł

Puchowa poduszka Notte Amore. Wymiary: 50x70 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Notte Amore to stylowa poduszka ozdobiona fioletową lamówką i haftowanym logo. Posiada tradycyjny kształt i trzy warstwy. Jest miękka oraz elastyczna, co zapewnia komfortowe podparcie głowy w każdej pozycji podczas snu. Zewnętrzna warstwa jest wypełniona czystym gęsim puchem, natomiast wewnętrzna - mieszanką półpuchu. Produkt jest ręcznie wykonany w Polsce. Puch spełnia europejską normę PN-EN 12934; Klasa I. Poduszkę należy codziennie strzepywać i regularnie wietrzyć. Aby utrzymać ją w czystości, warto przestrzegać zaleceń producenta dotyczących pielęgnacji.
UWAGA! Poduszka w stanie idealnym, w oryginalnym opakowaniu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 50x70 cm
Poduszka puchowa Notte Amore
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
ANIMEX