Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

4 584,00 zł 2 750,40 zł

Wysokiej jakości materac Puls marki Pan Materac, dostępny w zdejmowanym pokrowcu. Materac w rozmiarze 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac PULS PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 2 750,40
4 584,00

Materac Puls składa się z kilku rodzajów pianek po to, aby komfort odpoczynku był na jak najwyższym poziomie. W materacu zastosowano system sprężyn kieszeniowych. Oznacza to, że każda z nich, pod wpływem nacisku, ugina się pojedynczo. Materac bardzo dobrze dopasuje się do ciała użytkownika, przez co wypoczynek staje się zdrowy i komfortowy. W strukturze modelu znajdują się materiały o właściwościach alergicznych, dlatego zakup materaca poleca się również alergikom. Dodatkowo zdejmowany pokrowiec można prać w pralce (max. 30 st. C), aby zawsze był czysty i świeży. Materac ma status medyczny.
UWAGA! Materac rozrolowany. Widoczne odbarwienie na boku materaca. Brak oryginalnej folii. Produkt dostępny z rabatem 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC