Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac LATINO HILDING 80x200 piankowo-lateksowy – OUTLET

1 799,00 zł 1 079,40 zł

Materac Latino z wkładem z dwóch wysokiej jakości pianek: lateksowej i Velvet Touch. Materac w pokrowcu Elips.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac LATINO HILDING 80x200 piankowo-lateksowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Elips 1 1 079,40
1 799,00

Materac Latino to piankowo-lateksowy model od producenta Hilding. Materac ten będzie idealnym wyborem dla osób z alergiami. W materacu Latino zastosowano w pełni bezpieczne, antyalergiczne komponenty o wysokiej przewiewności, dzięki czemu w obrębie materaca zachowane zostaje higieniczne środowisko snu. Materac Latino to również wysoki komfort użytkowania, który wynika z zastosowania innowacyjnej pianki Velvet Touch, która tworzy stabilną powierzchnię, doskonale podpierającą ciało w każdym punkcie. Jest to dwustronny model o odmiennych poziomach twardości. Materac dostępny w wysokiej jakości pokrowcu Elips.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, widoczne dwa delikatne odbarwienia na pokrowcu. Z tego względu na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Latino Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż