Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac TOP LATEX MATERASSO 180x200 nawierzchniowy – OUTLET

1 378,00 zł 1 033,50 zł

Nawierzchniowy materac Top Latex w całości wykonany z lateksu. Materac dostępny w rozmiarze 180x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TOP LATEX MATERASSO 180x200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 180x200 1 1 033,50
1 378,00

Materac Top Latex idealnie sprawdzi się jako dodatkowa warstwa komfortowa na materac główny lub jako nakładka na stary, zużyty materac. Budowa materaca opiera się w całości na higienicznym lateksie. Jest to antyalergiczna pianka, która skutecznie chroni przed gromadzeniem kurzu i bakterii we wnętrzu materaca. Lateks dodatkowo odporny jest na odkształcenia, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości przez wiele lat użytkowania. Materac dostępny w rozmiarze 180x200.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym, bez oryginalnej folii producenta, zapakowany w stretch. Produkt dostępny z rabatem 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8 CM
Materac Top Latex Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO