Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-7%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac KLIO JANPOL 80x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

526,00 zł 489,18 zł

Rehabilitacyjny materac Klio z wkładem sprężynowym i pianką poliuretanową. Materac dostępny w rozmiarze 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac KLIO JANPOL 80x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Smart 1 489,18
526,00

Materac Klio to sprężynowo-piankowy model od producenta Janpol. Dzięki umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszonce pracują one indywidualnie, niezależnie od siebie. Tworzą powierzchnię o podwyższonej elastyczności punktowej, dzięki czemu ciało użytkownika podparte jest stabilnie w każdym punkcie. Dla zwiększenia komfortu odpoczynku sprężyny obłożone zostały dwustronnie pianką poliuretanową, która zapewnia odpowiednią elastyczność powierzchni spania. Jest to materiał o właściwościach antyalergicznych oraz wysokiej odporności na odkształcenia, dzięki czemu nadaje się do wieloletniego użytkowania. Oferta dotyczy materaca Klio w rozmiarze 80x200 cm.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, dwie małe plamki na pokrowcu, oryginalna folia klejona. Materac dostępny w obniżonej cenie o 7%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Klio Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL