• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac HERMES JANPOL 80x160 piankowy – OUTLET

585,00 zł 450,45 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 468,00 zł

Materac piankowy Hermes z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Smart. Materac w rozmiarze: 80x160 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Hermes został w całości wykonany z jakościowej pianki Energy Foam. Materiał ten charakteryzuje się doskonałą przewiewnością, dzięki czemu we wnętrzu materaca nie gromadzą się roztocza i kurz. Jest on także bezpieczny dla alergików. W wyniku zwiększonej elastyczności, powierzchnia materaca dostosowuje się do sylwetki użytkownika oraz doskonale podpiera kręgosłup. W modelu Hermes obie strony nadają się do użytkowania, producent zaleca regularne obracanie materaca w celu zwiększenia żywotności produktu. Materac jest odpowiedni dla osób ważących maksymalnie 80 kg. Materac dostępny jest w pokrowcu Smart, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy w niestandardowym rozmiarze. Na materac nałożony został rabat w wysokości 23%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 14 CM
Materac Hermes Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL