• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING

Materac BASS HILDING 180x200 nawierzchniowy – OUTLET

789,00 zł 591,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 591,75 zł

Materac nawierzchniowy Bass w zdejmowanym pokrowcu Cashmere. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Bass to materac nawierzchniowy marki Hilding, który doskonale pełniący rolę dodatkowej warstwy, która zwiększa odczucie twardości i poprawia komfort snu osobom, które preferują twarde podłoża. Wykonany jest z pianki Velvet Touch, która mimo utwardzenia pozostaje elastyczna, dostosowując się do kształtu ciała użytkownika. Wkład materaca umożliwia swobodny przepływ powietrza, co przyczynia się do utrzymania higienicznego środowiska podczas snu. Dodatkowo, przyjemny w dotyku pokrowiec Tencel został wykonany z włókien wiskozowych, co zapewnia odpowiednią przewiewność. W zestawie pokrowiec Cashmere - można go prać w warunkach domowych w temperaturze nieprzekraczającej 40°C, co ułatwia utrzymanie materaca w czystości.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zrolowany, spakowany w zastępcze opakowanie. Na materac nałożony został rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7,5 CM
Materac Bass Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING