Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL 160x200 nawierzchniowy – OUTLET

1 018,00 zł 763,50 zł

Nawierzchniowy materac Posłaniowy Latex z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Smart. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL 160x200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Smart 1 763,50
1 018,00

Nawierzchniowy materac Posłaniowy Latex świetnie sprawdzi się zarówno w trakcie noclegów „pod chmurką”, jak i podczas codziennego użytkowania. Materac może spełniać funkcję posłania w czasie wyjazdów w „plener”, ale i być ochraniaczem na wierzchnią warstwę sypialnianego materaca. Dzięki temu zapewnia on komfort snu, podczas nocowania poza domem oraz dłuższą żywotność stale używanego modelu. Dolna warstwa materaca została wyposażona w antypoślizgową powłokę Antyslip. Dodatkowo lateksowy wkład działa bakteriobójczo. Materac znajduje się w zdejmowanym pokrowcu Smart, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac zrolowany, w stanie idealnym, w zastępczym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Materac Posłaniowy Latex Janpol
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL