Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week

Materac TENOR HILDING 160x200 nawierzchniowy – OUTLET

848,00 zł 594,00 zł

Materac nawierzchniowy Tenor w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze 160x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac TENOR HILDING 160x200 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Tencel 1 594,00
849,00

Materac Tenor to nawierzchniowy model z kolekcji Hilding, w którym wykorzystano innowacyjną piankę FloFoam o właściwościach chłodzących. Dodatkowo jest to materiał wysoce przewiewny, dzięki czemu zapewnia ciągły przepływ powietrza w materacu. Przekłada się to przede wszystkim na jeszcze lepszy komfort snu oraz odciążenie zmęczonych mięśni. Materac Tenor dostępny jest w rozmiarze 160x200 oraz w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Pokrowiec jest przeznaczony do prania w temperaturze maksymalnej 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy, w rolce. Oryginalne opakowanie. Delikatne przebarwienie w dolnej części. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7 CM
Materac Tenor Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week