Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-60%
Wyprzedaż
BEDDING

Materac SUITE BEDDING 80x200 piankowy – OUTLET

3 049,00 zł 1 219,60 zł

Materac Suite marki Bedding w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SUITE BEDDING 80x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 1 219,60
3 049,00

Materac Suite to wysoce komfortowy materac z wkładem piankowym. Suite tworzy kombinacja idealnie współgrających ze sobą pianek o właściwościach zapewniających prawidłowego podparcie ciała w każdym punkcie. Materac składa się z warstw pianki Elasgum, Fly-Dry oraz MemoryBed. Pod wpływem nacisku wywieranego przez ciało oraz temperatury powierzchnia materaca idealnie dopasowuje się do sylwetki człowieka, zapewniając efekt delikatnego otulenia podczas snu. Jest to również materac dostosowany dla alergików. Pianki cechują się świetną przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu uniemożliwiają gromadzenie i namnażanie alergenów.
UWAGA! Materac nowy oryginalnie zapakowany. Materac dostępny jest z rabatem w wysokości 60%, który doliczony już został do ceny końcowej. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Suite Bedding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
BEDDING