Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-45%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac POSŁANIOWY Z PIANKĄ TERMOELASTYCZNĄ JANPOL 180x190 nawierzchniowy– OUTLET

950,00 zł 522,50 zł

Materac nawierzchniowy w całości wykonany z pianki termoelastycznej. Materac w pokrowcu Smart i w rozmiarze 180x190 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac POSŁANIOWY Z PIANKĄ TERMOELASTYCZNĄ JANPOL 180x190 nawierzchniowy– OUTLET Rozmiar: 180x190, Pokrowiec: Smart 1 522,50
950,00

Materac nawierzchniowy Janpol to wysokiej jakości produkt, który doskonale sprawdzi się jako dodatkowa nakładka na wysłużony materac lub jako warstwa zapewniająca odpowiednią twardość powierzchni podczas snu. Wkład materaca w całości tworzy pianka termoelastyczna, która pod wpływem temperatury ciała i nacisku idealnie dopasowuje się do anatomicznych krzywizn sylwetki, zapewniając odpowiednie podparcie na całej długości. Pianka nie powoduje nacisku zwrotnego oraz wpływa na poprawę krążenia krwi w organizmie. Materac dostępny w wysokiej jakości pokrowcu Smart, właściwym do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zrolowany w zastępczym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 45%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Materac Posłaniowy z pianką termoelastyczną Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL