Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-27%
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Materac VISCO FRESH MOLLYFLEX 160x200 piankowy - OUTLET

5 560,00 zł 4 058,80 zł

Materac piankowy Visco Fresh z kolekcji Mollyflex w rozmiarze 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac VISCO FRESH MOLLYFLEX 160x200 piankowy - OUTLET Rozmiar: 160x200 1 4 058,80
5 560,00

Materac Visco Fresh tworzą trzy warstwy wysokiej jakości pianek o odmiennych właściwościach. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu materiałów o różnych gęstościach i grubościach, materac zyskuję niezwykle komfortową powierzchnię spania. Podstawę materaca stanowi wysokoelastyczna pianka Newlatex, która odpowiada za stabilność całej konstrukcji. Nad nią znajduje się warstwa pianki termoelastycznej Viscofoam Waterlily, która zapewnia idealne dopasowanie do naturalnej sylwetki użytkownika, co z kolei przekłada się na wygodny i odprężający odpoczynek. Warstwę wierzchnią stanowi pianka Polygel, której właściwości pozwalają na zachowanie odpowiedniej temperatury podczas całej nocy. Materac dodatkowo wspomaga ochronę przed odleżynami.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Widoczne zabrudzenie pokrowca. Produkt można obejrzeć w salonie w Poznaniu, przy ul. Szwedzkiej 10a (Galeria HOMEPARK FRANOWO). Na materac nałożony został rabat w wysokości 27%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Visco Fresh Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX