Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
JANPOL

Materac PULSE ELEGANT JANPOL lateksowy

2 746,00 zł
Nowy produkt

Materac lateksowy z pianką wysokoelastyczną z siedmioma strefami komfortu.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac PULSE ELEGANT JANPOL lateksowy Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Biaxial 1 5 032,00

Pulse Elegant to model złożony z dwóch najwyższej jakości materiałów: pianki wysokoelastycznej i lateksu Pulse. Oba te materiały mają inne właściwości, wzajemnie się uzupełniają i tworzą dwie powierzchnie o różnej twardości i komforcie użytkowania. Pianka wysokoelastyczna typu HR z siedmioma strefami komfortu ma wysokość 18 cm i gęstość 44 kg/m3. Jej porowata struktura wpływa na sprężystość, elastyczność i przewiewność materaca. Jest odporna na obciążenia i charakteryzuje się elastycznością punktową. Sieć nacięć wpływa na plastyczność powierzchni oraz pomaga w odprowadzeniu z niej nadmiaru wilgoci. Drugim materiałem zastosowanym w wypełnieniu jest lateks Pulse wykonany w technologii Sonocore, z zawartością min. 20% lateksu naturalnego. W procesie produkcji została zredukowana o 2/3 ilość zużytej energii. Warstwa ma grubość 6 cm i gęstość 65 kg/m3. Lateks stabilnie podpiera ciało i zapewnia termoregulację. Ten bardzo higieniczny materiał znany jest także z właściwości antyalergicznych. Nie zniekształca się i jest odporny na duże obciążenia. Przez materiał swobodnie przepływa powietrze, co pozwala na utrzymanie produktu w stałej świeżości. Do produktu przynależy jeden z zewnętrznych pokrowców, który można wybrać z szerokiej oferty producenta. Materac jest dwustronny i średnio twardy. Ma wysokość 26 cm.

Pianka wysokoelastyczna
Pianka wysokoelastyczna: rodzaj pianki o niejednorodnej strukturze, dużej sprężystości, elastyczności i odporności na zniekształcenia. Odzyskuje swój pierwotny kształt dwa razy szybciej niż pianki standardowe. Posiada elastyczność punktową i niewielką masę własną.
Lateks Pulse
Lateks Pulse: materiał o właściwościach antyalergicznych, zapobiegający namnażaniu się bakterii. Stanowi stabilne podparcie dla kręgosłupa i ułatwia jego utrzymanie we właściwym ułożeniu, niezależnie od tego, w jakiej pozycji śpi użytkownik. Jest wytrzymały, a w na jego powierzchni nie powstają wgniecenia.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Twardość - średnio-twardy
Pulse Elegant - budowa
Pokrowiec Biaxial
Pokrowiec Biaxial: elastyczny pokrowiec charakteryzujący się doskonałą sprężystością punktową, dzięki czemu rozciąga się do 50% we wszystkich kierunkach. Specjalna, bąbelkowa struktura materiału zapewnia efekt delikatnego masażu. Pokrowiec wpływa na relaksujący i odprężający sen. Nadaje się do prania wodnego w 30 st.C.
Pokrowiec Biox
Pokrowiec Biox: tkaninę pokrowca tworzy bawełna z domieszką włókien elastanu, które wpływają na doskonałe dopasowanie pokrowca do wkładu materaca. Dzianina doskonale absorbuje wilgoć oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Przekłada się to na zachowanie czystości i świeżości przez całą noc. Bawełna tworzy skuteczną barierę przed rozwojem alergenów. Produkt należy prać w 40 st.C.
Pokrowiec Puroactive
Pokrowiec Puroactive: pokrowiec tworzy dzianina z zawartością aktywnych probiotyków, których obecność przekłada się na czyste i świeże środowisko snu. Pokrowiec pochłania nadmiar wilgoci, oczyszczając powierzchnię z alergenów. Liczne badania i testy potwierdzają redukcję kurzu domowego nawet o 93%. Pokrowiec nadaje się do prania wodnego w temperaturze do 40 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
lateksowy
Wysokość:
26 cm
Gwarancja:
15 lat
Twardość:
średni/twardy
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
JANPOL