Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Materac Janpol Roma
  • Materac Janpol Roma
JANPOL
Produkt ECO

Materac ROMA JANPOL lateksowy

3 691,00 zł
Nowy produkt

Materac Roma to model wykonany z ekologicznych materiałów przy wykorzystaniu bezpiecznego dla środowiska procesu produkcji.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Skontaktuj się w celu potwierdzenia dostępności
Ilość:

Materac Roma to w pełni ekologiczny model, którego wkład tworzy materiał z naturalnego mleczka kauczukowego z wyselekcjonowanych plantacji posiadających certyfikat FSC. Tego rodzaju materiał jest wolny od substancji szkodliwych dla zdrowia. Lateks jest ceniony ze względu na właściwości antybakteryjne oraz przeciwgrzybicze, dzięki czemu skutecznie chroni przed gromadzeniem i rozwojem alergenów na powierzchni. Kanalikowa struktura materiału zapewnia doskonałą absorpcję wilgoci oraz wentylację w obrębie materaca, dzięki czemu użytkownik odpoczywa w komfortowych i czystych warunkach. Klienci z pewnością docenią elastyczność wkładu lateksowego, który idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, gwarantując stabilne i prawidłowe podparcie kręgosłupa przez całą noc. Co więcej, jest to trwały i odporny na odkształcenia materiał, przez co nie straci on swoich właściwości przez długi czas. Producent objął materac aż 7-letnią gwarancją, co również jest potwierdzeniem jakości wykonania produktu. Materac dostępny jest w standardzie w pokrowcu Biox, który można zamienić na pokrowiec Lino.

Lateks
Lateks: materiał otrzymywany z naturalnego mleczka kauczukowego. Charakteryzuje się podwyższoną elastycznością i sprężystością, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika. Kanalikowa budowa lateksu zapewnia odpowiedni przepływ świeżego powietrza wewnątrz konstrukcji oraz absorpcję nadmiaru wilgoci, przekłada się to na świeżość i czystość w obrębie materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Twardość - miękki
Roma - budowa
Pokrowiec Lino
Pokrowiec Lino: pokrowiec tworzy naturalna dzianina wykonana z mieszanki bawełny i lnu. Jest to trwała tkanina o świetnej wchłanialności wilgoci oraz przepuszczalności powietrza. Dzięki wykorzystaniu włókien lnu powierzchnia jest antystatyczna, przez co redukuje do minimum gromadzące się w ciągu dnia ładunki elektrostatyczne. Producent zaleca pranie pokrowca w temperaturze nieprzekraczającej 30 st.C.
Pokrowiec Biox
Pokrowiec Biox: delikatny i miękki pokrowiec z dodatkiem włókien elastanu. Materiał doskonale współgra z wkładem, dzięki czemu zapewnia odprężający i wygodny odpoczynek. Tkanina pokrowca cechuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza oraz pochłanianiem nadmiaru wilgoci. Przekłada się to na niezwykłą świeżość i czystość w obrębie materaca. Pokrowiec nadaje się do prania wodnego w temperaturze nie wyższej niż 40 st.C.
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
18 cm
Gwarancja:
7 lat
Twardość:
miękki
Informacje dodatkowe:
7 stref twardości
Informacje dodatkowe:
dwustronny
Informacje dodatkowe:
pokrowiec do prania
Informacje dodatkowe:
ECO
Informacje dodatkowe:
antyalergiczny
Status medyczny:
nie
Producent:
Janpol
JANPOL
Produkt ECO