Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko NAOMI NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko NAOMI NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko NAOMI NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko NAOMI NEW DESIGN tapicerowane

1 641,00 zł
Nowy produkt

Łóżko tapicerowane urozmaicone ciekawymi przeszyciami na wezgłowiu.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Prostota i nowoczesność w najlepszym wydaniu – tak w skrócie można opisać łóżko Naomi oferowane przez markę New Design. Gładka rama jest tutaj uzupełnieniem wysokiego wezgłowia o zaokrąglonej linii, ozdobionego podłużnymi przeszyciami. Jest ono odpowiednio miękkie więc stanowi idealne podparcie dla kręgosłupa. Można dzięki temu wygodnie siedzieć w łóżku czytając książkę lub oglądając telewizję. Łóżko pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Klient sam wybiera kolor jego obicia i rodzaj materiału. Może także zdecydować się na wersję z miejscem na pościel, które znajduje się tuż pod unoszonym stelażem. To niezawodny model, który jest wykonany z troską o najmniejsze detale. W wersji standardowej występuje w pięciu rozmiarach, jednak na zamówienie klienta wykonywane są też wymiary nietypowe o różnej wysokości boków i wezgłowia. Do łóżka dobrać można jeden z trzech modeli nóżek lub zdecydować się na to, by osobno dokupić ich wersję Prestige.

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Naomi

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
NEW DESIGN