Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko MADISON PRESTIGE NEW ELEGANCE tapicerowane
  • Łóżko MADISON PRESTIGE NEW ELEGANCE tapicerowane
  • Łóżko MADISON PRESTIGE NEW ELEGANCE tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko MADISON PRESTIGE NEW DESIGN tapicerowane

2 214,00 zł
Nowy produkt

Wysokie łóżko z pikowanym wezgłowiem ozdobionym finezyjnym wykończeniem.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Na komfortowy wypoczynek ma wpływ nie tylko jakość materaca i wygoda łóżka, ale również klimat panujący w sypialni. Ważne, aby przestrzeń została zaaranżowana w przemyślany sposób. Niezależnie od tego, czy urządzamy ją według stylu naszego łóżka, czy łóżko dobieramy do stylu pomieszczenia, w ofercie marki New Design z pewnością odnajdziemy interesujący nas produkt. W jej asortymencie znajduje się szeroki wybór łóżek tapicerowanych. Model Madison Prestige pasował będzie do luksusowych pomieszczeń o bajkowym klimacie. Wysoka rama łóżka jest gładka, a wygięte delikatnie wezgłowie pikowane w niewielkie kwadraty. Produkt został wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły obejmujące precyzyjne wykończenia prostymi guzikami lub szykownymi kryształami. Zaletą produktu jest praktycznie dowolna możliwość jego modyfikacji, obejmująca rodzaj tkaniny, nóg, wykończeń oraz wysokość boków. Dla wygodnych i ceniących praktyczność, producent oferuje również wariant łóżka z mieszczącym się w nim zbiornikiem na pościel. Firma na specjalne zamówienie wykonuje też modele o dowolnych wymiarach. Łóżko nie przytłacza masywnością więc pasuje także do niewielkich przestrzeni. To pewna konstrukcja, która wytrzyma próbę czasu.

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Madison

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
NEW DESIGN