Kołdra PROSA CITY PARADIES syntetyczna
  • Kołdra PROSA CITY PARADIES syntetyczna
PARADIES

Kołdra PROSA ORGANIC CITY PARADIES syntetyczna

799,00 zł
Nowy produkt

Lekka, całoroczna kołdra z antyalergicznym wypełnieniem w technologii High-Loft.

Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Kołdra Prosa Organic City to jeden z nowszych modeli dostępnych w ostatniej kolekcji Paradies. Jest to cienki model kołdry, który charakteryzuje się zwiększoną puszystością. Zaletą kołdry Prosa City jest duża objętość przy zachowaniu niskiej wagi w porównaniu do innych produktów. Przy produkcji wypełnienia Paradies Fill Premium zastosowaniu specjalną technologię High-Loft, która zwiększa puszystość materiału oraz przepuszczalność powietrza. Jest to niezwykle istotna zaleta pozwalająca zachować we wnętrzu kołdry czysty i świeży klimat. Poszycie tworzy delikatny i przyjemny w dotyku materiał z bawełny organicznej, który nasączony został olejkiem Jojoba o właściwościach leczniczych. Zaletą kołdry Prosa City jest pikowanie materiału na kształt ciała, dzięki czemu kołdra idealnie układa się na ciele zapewniając relaksujący sen. Aby kołdra zachowała swoje właściwości przez długi czas należy ją prać w temperaturze nie wyższej niż 60 st.C.

WYPEŁNIENIE: 100% POLIESTER PARADIES FILL PREMIUM (200 G/M2)
Kołdra Prosa City
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
135x200 | 155x200 | 200x220 cm
Rodzaj:
całoroczna
Producent:
Paradies
Temperatura prania:
60 st.C.
Informacje dodatkowe:
antyalergiczna
Informacje dodatkowe:
do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
135x200 | 155x200 | 200x220 cm
Rodzaj:
całoroczna
Producent:
Paradies
Temperatura prania:
60 st.C.
Informacje dodatkowe:
antyalergiczna
Informacje dodatkowe:
do prania
PARADIES