Kołdra COTTON PARADIES syntetyczna
  • Kołdra COTTON PARADIES syntetyczna
PARADIES

Kołdra COTTON ORGANIC PARADIES syntetyczna

649,00 zł
Nowy produkt

Ciepła kołdra w bawełnianym poszyciu z nowoczesną technologią Dryfix.

Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Całoroczna kołdra Cotton Organic w wysokiej jakości bawełnianym poszyciu wykonanym w innowacyjnej technologii Dryfix. Wkład kołdry stanowi specjalne wypełnienie opracowane przez inżynierów Paradies. Przy produkcji zastosowano technologię High-Loft, która polega na zwiększeniu puszystości materiału oraz prowadzi do polepszenia przepuszczalności powietrza. Wpływa na to zachowanie czyste i świeżego klimatu podczas snu. Zaletą tego rodzaju wypełnienia jest sprężystość oraz trwałość, dzięki czemu kołdra zachowuje swoje właściwości przez długi czas. W przypadku poszycia, zastosowanie technologii Dryfix zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci na całej powierzchni, dzięki czemu kołdra szybko schnie co przekłada się na wysoką jakość i wygodę w trakcie snu. Zaleca się pranie kołdry w temperaturze do 60 st.C.

WYPEŁNIENIE: 100% POLIESTER PARADIES FILL ROYAL (300 G/M2)
Kołdra Cotton
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Skład:
Poliester
Rozmiar:
135x200 | 155x200 | 200x220 cm
Rodzaj:
całoroczna
Producent:
Paradies
Temperatura prania:
60 st.C.
Informacje dodatkowe:
do prania
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Skład:
Poliester
Rozmiar:
135x200 | 155x200 | 200x220 cm
Rodzaj:
całoroczna
Producent:
Paradies
Temperatura prania:
60 st.C.
Informacje dodatkowe:
do prania
PARADIES