Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Kołdra BASIC PARADIES syntetyczna
  • Kołdra BASIC PARADIES syntetyczna
PARADIES

Kołdra BASIC NEW PARADIES syntetyczna

369,00 zł
Nowy produkt

Całoroczna kołdra Basic New z wypełnieniem Paradies Fill Comfort.

Rozmiar:
Dostępny do 3 tygodni
Ilość:

Kołdra Basic New to model, który nadaje się do użytkowania przez cały rok. Jest to jeden z najbardziej popularnych modeli kołder od producenta Paradies. Wypełnienie stanowi specjalnie zaprojektowany materiał Paradies Fill Comfort – włókno poliestrowe o zwiększonej sprężystości oraz wytrzymałości na codzienne użytkowanie, który wykonany został przy zastosowaniu innowacyjnej technologii High-Loft. Metoda ta wpływa na zwiększenie puszystości oraz przepuszczalności powietrza, dzięki czemu użytkownik ma gwarancję suchego i czystego środowiska podczas snu. Zaletą wyróżniającą ten model kołdry na tle innych produktów, jest delikatna i przyjemna w dotyku tkanina Supranesse, która dodatkowo nasączona została wyciągiem z Aloesu, dzięki czemu wypoczynek jest komfortowy i przyjemny. Producent zaleca pranie kołdry w temperaturze nie wyższej niż 60 st.C. Produkt zalecany dla alergików.

WYPEŁNIENIE: 100% POLIESTER PARADIES FILL COMFORT (300 G/M2)
Kołdra Basic Paradies
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
PARADIES