Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Kołdra Olina Organic Light Paradies naturalna
  • Kołdra Olina Organic Light Paradies naturalna
PARADIES

Kołdra OLINA ORGANIC LIGHT PARADIES naturalna

709,00 zł

Letnia kołdra Olina Organic Light Paradies z naturalnym, ekologicznym wkładem.

Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Kołdra OLINA ORGANIC LIGHT PARADIES naturalna Rozmiar: 155x200 1 829,00

Kołdra Olina Organic Light jest bardzo przewiewnym produktem, który zapewnia kojące uczucie chłodu. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowe wypełnienie wkładu, które powstało z surowców naturalnych. Składa się ono z chłonnych włókien lyocell, które są znane ze swoich higroskopijnych właściwości. Ich działanie uzupełnia polilaktyd, powstający przy wykorzystaniu skrobi kukurydzianej. W wyniku jego zastosowania wkład nabiera puszystości, a dodatkowo zwiększa się jego trwałość. Kołdra Olina Organic Light jest produktem doskonale oddychającym, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w sezonie letnim.

WYPEŁNIENIE: 50% LYOCELL, 50% POLILAKTYD
Kołdra Olina Organic Light Paradies
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
PARADIES