Kołdra Olina Organic Light Paradies naturalna
  • Kołdra Olina Organic Light Paradies naturalna
PARADIES

Kołdra OLINA ORGANIC LIGHT PARADIES naturalna

709,00 zł

Letnia kołdra Olina Organic Light Paradies z naturalnym, ekologicznym wkładem.

Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Kołdra Olina Organic Light jest bardzo przewiewnym produktem, który zapewnia kojące uczucie chłodu. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowe wypełnienie wkładu, które powstało z surowców naturalnych. Składa się ono z chłonnych włókien lyocell, które są znane ze swoich higroskopijnych właściwości. Ich działanie uzupełnia polilaktyd, powstający przy wykorzystaniu skrobi kukurydzianej. W wyniku jego zastosowania wkład nabiera puszystości, a dodatkowo zwiększa się jego trwałość. Kołdra Olina Organic Light jest produktem doskonale oddychającym, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w sezonie letnim.

WYPEŁNIENIE: 50% LYOCELL, 50% POLILAKTYD
Kołdra Olina Organic Light Paradies
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
135x200 | 155x200 | 200x220 cm
Rodzaj:
letnia
Producent:
Paradies
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
135x200 | 155x200 | 200x220 cm
Rodzaj:
letnia
Producent:
Paradies
PARADIES