Kołdra Cotton Summernight Paradies naturalna
  • Kołdra Cotton Summernight Paradies naturalna
PARADIES

Kołdra COTTON SUMMERNIGHT PARADIES naturalna

529,00 zł
Nowy produkt

Letnia kołdra Cotton Summernight Paradies wykonana w całości z naturalnych materiałów.

Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Kołdra Cotton Summernight jest jedną z propozycji z najnowszej kolekcji Paradies. Jest to model dedykowany dla osób, które preferują sen pod lekką i przewiewną kołdrą. Model ten doskonale sprawdzi się podczas ciepłych, letnich wieczorów zapewniając świetną przepuszczalność powietrza wpływającą na komfortowy sen. Wypełnienie kołdry stworzone zostało przy zastosowaniu innowacyjnej technologii High-Loft, która polega na zwiększeniu puszystości wypełnienia co przekłada się na lepszą przewiewność materiału, dzięki czemu podczas snu zachowana zostaje świeżość i czystość przez całą noc. Z kolei przy produkcji tkaniny zastosowano technologię Dryfix. Bawełniane włókna ułożone zostały w taki sposób aby zwiększyć wchłanianie wilgoci, dzięki czemu wilgoć rozprowadzana jest na większej powierzchni co przekłada się na szybsze schnięcie materiału. Zaleca się użytkowanie kołdry w porze wiosna-lato.

WYPEŁNIENIE: 100% BAWEŁNA ORGANICZNA (150 G/M2)
Kołdra Cotton Summernight
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
135x200 | 155x200 | 200x200 | 200x220 cm
Rodzaj:
letnia
Producent:
Paradies
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
135x200 | 155x200 | 200x200 | 200x220 cm
Rodzaj:
letnia
Producent:
Paradies
PARADIES