Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
PARADIES

Kołdra COTTON SUMMERNIGHT PARADIES naturalna

399,00 zł
Nowy produkt

Letnia kołdra wykonana w całości z naturalnych materiałów.

Rozmiar:
Dostępny do 3 tygodni
Ilość:

Kołdra Cotton Summernight jest jedną z propozycji z najnowszej kolekcji Paradies. Jest to model dedykowany dla osób, które preferują sen pod lekką i przewiewną kołdrą. Model ten doskonale sprawdzi się podczas ciepłych, letnich wieczorów zapewniając świetną przepuszczalność powietrza wpływającą na komfortowy sen. Wypełnienie kołdry stworzone zostało przy zastosowaniu innowacyjnej technologii High-Loft, która polega na zwiększeniu puszystości wypełnienia co przekłada się na lepszą przewiewność materiału, dzięki czemu podczas snu zachowana zostaje świeżość i czystość przez całą noc. Z kolei przy produkcji tkaniny zastosowano technologię Dryfix. Bawełniane włókna ułożone zostały w taki sposób aby zwiększyć wchłanianie wilgoci, dzięki czemu wilgoć rozprowadzana jest na większej powierzchni co przekłada się na szybsze schnięcie materiału. Zaleca się użytkowanie kołdry w porze wiosna-lato.

WYPEŁNIENIE: 100% BAWEŁNA ORGANICZNA (150 G/M2)
Kołdra Cotton Summernight
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
PARADIES