NEW ELEGANCE

Regał z biurkiem UFFICIO NEW ELEGANCE

1 490,00 zł

Praktyczny regał z biurkiem Ufficio z kolekcji New Elegance, o wymiarach 100x60x200 cm.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Regał z biurkiem Ufficio New Elegance to praktyczne rozwiązanie do mniejszych mieszkań, w których istnieje zapotrzebowanie na meble wielofunkcyjne. Ze względu na uniwersalny design, sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i salonie. Mebel został wykonany z trwałego i łatwego w czyszczeniu laminatu w kolorze Congo. Regał Ufficio posiada zintegrowane biurko w formie blatu, w kolorze czarny mat. Kontrastujące barwy stanowią niebanalny akcent, który sprawia, że mebel prezentuje się niezwykle nowocześnie. Prosty i funkcjonalny design regału z biurkiem sprawia, że będzie prezentował się doskonale także w minimalistycznym wnętrzu. Mebel posiada otwartą konstrukcję i pozwala na łatwe i efektowne stworzenie domowego biura w salonie czy sypialni. Regał został wyposażony w dwie płytkie półki, które umożliwiają ustawienie zdjęć, dekoracji itp., a także jedną głęboką, która może służyć do przechowywania dokumentów, książek itd. Mebel zaprojektowany z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących dobrą organizację i niebanalny styl.
Uwaga! Zdjęcie prezentuje regał z nadstawką 2D w kolorze czarny mat, którą można dokupić osobno.

WYMIARY: 100 x 60 x 200 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary regału: 100x60x200 cm,
- wykonany z laminatu w kolorze Congo,
- przestronny blat w kolorze czarny mat,
- wbudowane trzy półki,
- nowoczesny, minimalistyczny design.
REGAŁ Z BIURKIEM UFFICIO NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
100 cm
Wysokość:
200 cm
Głębokość:
60 cm
Materiał:
Płyta meblowa laminowana
Kolor:
Congo
Kolor:
Czarny mat
Kolekcja:
Ufficio
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
100 cm
Wysokość:
200 cm
Głębokość:
60 cm
Materiał:
Płyta meblowa laminowana
Kolor:
Congo
Kolor:
Czarny mat
Kolekcja:
Ufficio
NEW ELEGANCE