Pościel LINEN 02 MATEX lniana

420,00 zł

Oryginalna pościel Linen 02 Matex w ciekawe wzory. Pościel dostępna w rozmiarze 160x200 lub 220x200 oraz dwoma poszewkami 70x80 cm w zestawie.

Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Pościel Linen 02 Matex polskiej produkcji łącząca zalety bawełny i lnu. Materiał charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Jego właściwości termoregulacyjne sprawiają, że pościel może być używana przez cały rok, zapewniając optymalny komfort termiczny we wszystkich warunkach. Duża wytrzymałość na intensywne użytkowanie sprawia, że pościel Linen 02 Matex posłuży długi czas bez utraty swoich walorów estetycznych. Naturalny materiał docenią przede wszystkim osoby, którym zależy na tym, by otaczać się tym, co pochodzi ze środowiska przyrodniczego i zapewnić sobie lepsze samopoczucie. Spokojna, stonowana kolorystyka sprzyja wyciszeniu i odpoczynkowi. Efektowny wzór kwiatów lilii będzie ozdobą wnętrza. Poszwa na kołdrę jest dostępna w dwóch rozmiarach do wyboru: 160x200 cm lub 220x200 cm. W komplecie znajdują się też dwie poszewki na poduszki 70x80 cm. Pościel Linen 02 Matex ma zamknięcie na zakładkę, która zastępuje elementy łączące w postaci guzików lub suwaka, a dzięki temu jest wygodna w pielęgnacji.

WYMIARY: Poszewka na kołdrę 160x200 lub 220x200 CM + 2 poszewki na poduszki 70x80 cm
Pościel Linen 02 Matex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wkład:
75% bawełna + 25% len
Producent:
Matex
Temperatura prania:
30 st.C.
Zapinanie:
Zaszewka od środka
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Wkład:
75% bawełna + 25% len
Producent:
Matex
Temperatura prania:
30 st.C.
Zapinanie:
Zaszewka od środka