FORTE

Półka wisząca RAVEN FORTE

179,00 zł

Dwukolorowa półka Ravel Forte o uniwersalnej stylistyce, która wpisze się zarówno w sypialnię nastolatka, jak i nowoczesny salon.

Dostępny do 35 dni roboczych
Ilość:

Praktyczna półka wisząca Ravel Forte będzie idealną opcją do zwiększenia powierzchni przechowywania i ekspozycji w pomieszczeniu, bez jednoczesnej utraty cennego miejsca we wnętrzu. Sprawdzi się doskonale w pokoju młodzieżowym, poza tym można wykorzystać ją w salonie, sypialni, czy też w innych pomieszczeniach. Będzie odpowiednia do różnorodnych wystrojów wnętrza, idealnie je dopełniając i dodając im charakteru. Półka wisząca Ravel Forte posiada wymiary 120 x 25 x 22.9 cm, a jej maksymalne obciążenie wynosi 5 kg. Zastosowano tu specjalny panel tylny, który chroni ścianę przed zabrudzeniem, a przy tym sprawia, że półka prezentuje się wyjątkowo na ścianie. Okucia niezbędne do powieszenia półki na ścianie znajdują się w zestawie, a montaż półki nie jest skomplikowany, więc każdy powinien sobie z nim poradzić. Półka łączy w sobie w udany sposób dekor Dębu Postarzanego z Bielą, co daje efekt niebanalny, modny i elegancki zarazem. Model ten jest również wyjątkowo łatwy w czyszczeniu.

WYMIARY: 120 x 25 x 22.9 CM

Szczegóły produktu:

  • wymiary półki: 120 x 25 x 22.9 cm
  • maksymalne obciążenie do 5 kg
  • panel tylny chroni ścianę przed zabrudzeniami
  • w zestawie okucia umożliwiające montaż do ściany
  • półka łączy w sobie dwa dekory: Dąb postarzany i Biel
  • łatwy montaż (okucia w zestawie)
  • powierzchnia łatwa w czyszczeniu
Półka wisząca RAVEN FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
120 cm
Wysokość:
25 cm
Głębokość:
22,9 cm
Kolor:
Biały
Kolor:
Dąb Szlachetny
Liczba półek z płyty:
1
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
120 cm
Wysokość:
25 cm
Głębokość:
22,9 cm
Kolor:
Biały
Kolor:
Dąb Szlachetny
Liczba półek z płyty:
1
FORTE