FORTE

Półka wisząca WINNIE FORTE

159,00 zł

Półka wisząca Winnie Forte w dekorze Dąb Sonoma z białym panelem tylnym.

Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Solidna półka wisząca Winnie Forte będzie dobrą opcją do wielu pomieszczeń. Sprawdzi się w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, domowym gabinecie i innych pomieszczeniach, zapewniając dodatkową powierzchnię do przechowywania i ekspozycji rzeczy. Półka będzie odpowiednia chociażby na książki, czy też niewielkie kwiaty. Z powodzeniem postawić można na niej również pamiątki bądź ozdoby. Półka posiada wymiary 79.9 x 17.5 x 25.8 cm i należy przymocować ją do ściany znajdującymi się w zestawie okuciami. Model ten posiada maksymalny udźwig do 5 kg, a przy tym wyróżnia się solidnym wykonaniem i trwałością. Półka wisząca Winnie Forte to jednak nie tylko walory użytkowe, ale i wizualne. Wykonana jest w atrakcyjnej kolorystyce Dębu Sonoma, co połączono z gustownym panelem tylnym w kolorze białym. Całość prezentuje się spójnie i z pewnością stanie się wyjątkowym elementem wyposażenia każdego wnętrza, bez względu na jego aranżację. Półka idealnie będzie współgrać z meblami z tej samej serii.

WYMIARY: 79.9 x 17.5 x 25.8 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: 79.9 x 17.5 x 25.8 cm
- materiał: płyta wiórowa
- modna kolorystyka: dekor Dąb Sonoma imitujący naturalny rysunek drewna w połączeniu z bielą
- tylny panel stanowiący zabezpieczenie ściany
- dopuszczalne obciążenie do 5 kg
- prosty montaż
- okucia do montażu ściennego w zestawie
- łatwość utrzymania w czystości
Półka wisząca WINNIE FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
79,9 cm
Wysokość:
17,5 cm
Głębokość:
25,8 cm
Kolor:
Dąb Sonoma
Kolor:
Biały
Liczba półek z płyty:
1
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
79,9 cm
Wysokość:
17,5 cm
Głębokość:
25,8 cm
Kolor:
Dąb Sonoma
Kolor:
Biały
Liczba półek z płyty:
1
FORTE