FORTE

Półka wisząca SURFINIO FORTE

199,00 zł

Półka wisząca Surfinio z panelem tylnym z kolekcji mebli Forte Surfinio.

Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Solidna półka wisząca Surfinio Forte to propozycja do wnętrz, gdzie nie bez znaczenia są zarówno walory wizualne elementów wyposażenia, jak i ich praktyczność. Półka ma wymiary 110 x 22.8 x 21.9 cm i doskonale sprawdzi się jako element aranżacji wielu pomieszczeń. Wykorzystać można ją w salonie, ale będzie również odpowiednia w sypialni, pokoju młodzieżowym, czy też w wielu innych pomieszczeniach. Sprawdzi się do ekspozycji ozdób i pamiątek, poza tym dzięki maksymalnemu obciążeniu do 5 kg będzie dobra również do ustawienia książek, czy też niewielkich kwiatów. Półka wisząca Surfinio Forte posiada atrakcyjny dekor Dąb Catania, który imituje naturalne piętro. Dodatkowo zastosowano tutaj ciekawy panel tylny, w przypadku którego wykorzystano dekor Szary. Połączenie kolorystyczne obu dekorów jest bardzo udane, co korzystnie wpłynie na odbiór wizualny wnętrza. Tylny panel półki to także element funkcjonalny – zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniami i będzie doskonałym tłem ekspozycyjnym.

WYMIARY: 110 x 22.8 x 21.9 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: 110 x 22.8 x 21.9 cm
- dekor Dąb Catania w połączeniu z szarością
- tylny panel chroniący ścianę przed zabrudzeniami
- dopuszczalne obciążenie to maksymalnie 5 kg
- prosty i szybki montaż
- okucia do montażu znajdują się w zestawie
- łatwa w utrzymaniu w czystości powierzchnia
Półka wisząca SURFINIO FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
110 cm
Wysokość:
22,8 cm
Głębokość:
21,9 cm
Kolor:
Dąb Catania
Kolor:
Szary
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
110 cm
Wysokość:
22,8 cm
Głębokość:
21,9 cm
Kolor:
Dąb Catania
Kolor:
Szary
FORTE