FORTE

Półka wisząca ORIENTAL TREE FORTE

209,00 zł

Panel wiszący Oriental Tree Forte to połączenie dwóch oryginalnych półek w kolorze Dąb Bartex i koloru Czarnego.

Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Oryginalna półka wisząca Oriental Tree Forte to wykonany z wysokiej jakości materiałów mebel, który stanowi połączenie dwóch wytrzymałych półek przy pomocy wspólnego boku. Wykonano je z wysokiej jakości płyty wiórowej, która jest odporna na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Produkt będzie idealnie prezentować się w każdym pomieszczeniu, zarówno w tym o większej, jak i mniejszej powierzchni, nie zajmując przy tym wiele miejsca. Stanowi go idealne połączenie dekoru Dąb Bartex i koloru Czarnego. Bardzo dobrze prezentować się będzie nad łóżkiem, biurkiem, komodą i wieloma innymi elementami wyposażenia, dodając pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. Maksymalne obciążenie półek wynosi 3 kg. Elegancka i praktyczna zarazem półka wisząca Oriental Tree Forte będzie doskonałym miejscem na wyeksponowanie pamiątek, ważnych książek, czy też dekoracji, a nawet doniczek z kwiatami. Do zestawu dołączone zostały okucia do montażu. Wymiary prezentowanej półki wiszącej to 122.5 x 42.9 x 21.9 cm.

WYMIARY: 122.5 x 42.9 x 21.9 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary półki: 122.5 x 42.9 x 21.9 cm
- maksymalne obciążenie do 3 kg
- rozmiar pozwoli na przechowywanie książek, dekoracji i roślin doniczkowych
- stylowy dodatek do mebli z tej samej kolekcji
- pasuje do aranżacji w stylu loftowym
- w zestawie okucia do montażu
Półka wisząca ORIENTAL TREE FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
122,5 cm
Wysokość:
42,9 cm
Głębokość:
21,9 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Dąb Bartex
Kolor:
Czarny
Liczba półek z płyty:
2
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
122,5 cm
Wysokość:
42,9 cm
Głębokość:
21,9 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Dąb Bartex
Kolor:
Czarny
Liczba półek z płyty:
2
FORTE