FORTE

Półka wisząca CHICORY FORTE

189,00 zł

Funkcjonalna półka wisząca Chicory Forte do pokoju dziennego.

Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Nowoczesna półka wisząca Chicory Forte to uniwersalny element, który doskonale spełni swoje funkcje zarówno w większych, jak i w mniejszych pomieszczeniach, nie zabierając cennego miejsca. Prezentowany mebel sprawdzi się w różnych pomieszczeniach w domu i w mieszkaniu. Praktyczna półka wisząca Chicory Forte to doskonałe miejsce na podręczną lekturę, poza tym można na niej umieścić indywidualne dekoracje, zdjęcia w ramkach, figurki ozdobne, czy też świeczniki. Zaletą takiego rozwiązania jest łatwa dostępność do znajdujących się na półce przedmiotów. Mebel wyposażony jest w dodatkową ściankę dla eksponowanych elementów. Maksymalne obciążenie półki wynosi do 5 kg. Produkt został wykonany w kolorze Dąb Artisan. Posiada odporne na różnego rodzaju uszkodzenia obrzeże ABS, poza tym łatwo utrzymać go w czystości. To doskonały sposób na zaaranżowanie dowolnej ściany. Wymiary prezentowanego mebla to 120 x 29 x 21.5 cm. Do zestawu dołączone są okucia niezbędne do przeprowadzenia montażu.

WYMIARY: 120 x 29 x 21.5 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: 120 x 29 x 21.5 cm
- praktyczny mebel w kolorze dąb Artisan
- maksymalne obciążenie półki – 5 kg
- obrzeże ABS odporne na uszkodzenia
- stylowy tylny panel
- łatwa w czyszczeniu
- pasuje do wielu stylów aranżacji wnętrz
Półka wisząca CHICORY FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
120 cm
Wysokość:
29 cm
Głębokość:
21,5 cm
Kolor:
Dąb Riviera
Kolor:
Biały
Liczba półek z płyty:
1
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
120 cm
Wysokość:
29 cm
Głębokość:
21,5 cm
Kolor:
Dąb Riviera
Kolor:
Biały
Liczba półek z płyty:
1
FORTE