FORTE

Półka wisząca CANMORE FORTE

199,00 zł

Półka wisząca Canmore Forte w kolorze Beton Jasnoszary i Biały Połysk.

Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Oryginalna półka wisząca Canmore Forte to nietuzinkowy mebel, który będzie idealnym uzupełnieniem przestrzeni pod biurkiem w pokoju młodzieżowym. Półka wisząca do pokoju Canmore Forte to niezwykle uniwersalny mebel i jednocześnie dodatkowa przestrzeń, która stanowić będzie doskonały dodatek do większego, jak i mniejszego pomieszczenia. Będzie idealnym miejscem do przechowywania ulubionych książek, poza tym znakomicie wyeksponuje cenne dla domownika przedmioty ozdobne. Ciesząca się dużym zainteresowaniem półka wisząca Canmore Forte łączy dwa dekory Beton Jasnoszary i Biały Połysk. Maksymalne obciążenie półek wynosi 3 kg. Wisząca półka wykonana została z wysokiej jakości płyty wiórowej, której powierzchnia nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji, poza tym posiada wyróżniające się doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne obrzeże ABS. W zestawie oprócz półki wiszącej znajdują się również okucia niezbędne do zamocowania jej na ścianie. Wymiary prezentowanej półki wiszącej to 111.2 x 21.2 x 21 cm.

WYMIARY: 111.2 x 21.2 x 21 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary półki: 111.2 x 21.2 x 21 cm
- nowoczesne połączenie dekorów w kolorze Beton Jasnoszary i Biały Połysk
- stylowe uzupełnienie przestrzeni nad biurkiem z tej samej kolekcji
- maksymalne obciążenie półek do 3 kg
- obrzeża wykonane z odpornej na uszkodzenia płyty ABS
- powierzchnia łatwa do utrzymania w czystości
Półka wisząca CANMORE FORTE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
111,2 cm
Wysokość:
21,2 cm
Głębokość:
21 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Biały połysk
Kolor:
Beton jasnoszary
Liczba półek z płyty:
2
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
111,2 cm
Wysokość:
21,2 cm
Głębokość:
21 cm
Materiał:
Płyta wiórowa
Kolor:
Biały połysk
Kolor:
Beton jasnoszary
Liczba półek z płyty:
2
FORTE