FORTE

Półka wisząca ARKINA FORTE

189,00 zł

Praktyczna półka wisząca Arkina Forte idealna do salonu, sypialni i pokoju dziennego.

Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Elegancka półka wisząca Arkina Forte to nowoczesny produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, obok którego nie da się przejść obojętnie. Ten praktyczny i niezwykle funkcjonalny mebel idealnie wkomponuje się w pokój dziecięcy lub młodzieżowy, poza tym będzie doskonałym rozwiązaniem do sypialni, idealnie komponując się z innymi meblami z tej kolekcji. Solidna półka wisząca Arkina Forte będzie doskonałym miejscem na książki, poza tym można na niej umieścić różnego rodzaju dekoracje. Produkt wyposażony jest w tylny panel, który tworzy dodatkową ściankę dla eksponowanych przez użytkownika przedmiotów. Mebel wykonany został w dekorze Dąb Artisan, poza tym na uwagę zasługuje odporne na różnego rodzaju uszkodzenia obrzeże ABS. Półkę można zawieszać na dowolnej wysokości, a prosty montaż mebla do ściany ułatwiają dołączone do zestawu okucia. Maksymalne obciążenie półki wynosi 5 kg. Produkt łatwo jest utrzymać w czystości. Wymiary prezentowanej półki wiszącej to 139.7 x 25.8 x 24.6 cm.

WYMIARY: 139.7 x 25.8 x 24.6 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary półki: 139.7 x 25.8 x 24.6 cm
- wykonana w stylowym kolorze Dąb Artisan
- obrzeże ABS odporne na uszkodzenia
- stylowy tylny panel
- łatwość czyszczenia
- maksymalne obciążenie – 5 kg
- idealnie pasuje do stylu modern, klasycznego, skandynawskiego
Półka wisząca Arkina Forte

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
139,7 cm
Wysokość:
25,8 cm
Głębokość:
24,6 cm
Kolor:
Dąb Artisan
Liczba półek z płyty:
1
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
139,7 cm
Wysokość:
25,8 cm
Głębokość:
24,6 cm
Kolor:
Dąb Artisan
Liczba półek z płyty:
1
FORTE