Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Poduszka TESSA STANDARD PARADIES półpuchowa
  • Poduszka TESSA STANDARD PARADIES półpuchowa
PARADIES

Poduszka TESSA STANDARD PARADIES półpuchowa

219,00 zł
Nowy produkt

Trzykomorowa poduszka z puchowym i półpuchowym wypełnieniem.

Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Jeden z popularniejszych modeli poduszek od producenta Paradies. Model Tessa Standard na tle innych poduszek z tej serii wyróżnia się niebywałą sprężystością, zapewniając wygodny i komfortowy wypoczynek. Na poduszkę składają się trzy komory. Wewnętrzna wypełniona została półpuchem gęsim 30%, natomiast dwie komory zewnętrzne tworzy puch gęsi 90%. Takie połączenie zapewnia odpowiednie podparcie kręgów szyjnych oraz głowy przez całą noc. Wykorzystane materiały cechują się trwałością oraz wytrzymałością na użytkowanie, dzięki czemu poduszka nadaje się do użytkowania przez bardzo długi czas. Dodatkowo, w celu zwiększenia komfortu, jako poszycie wykorzystano przyjemną w dotyku bawełnianą tkaninę. Aby poduszka zachowała swoje właściwości, należy ją prać w temperaturze nie wyższej niż 40 st.C.

WYPEŁNIENIE: KOMORA ZEWNĘTRZNA: 90% PUCH GĘSI; KOMORA WEWNĘTRZNA: 15% PUCH GĘSI
Poduszka Tessa Standard
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
PARADIES