• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
JANPOL

Nakładka HIGIENICZNA (WODOODPORNA) JANPOL 120x190 - OUTLET

116,00 zł 98,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 98,60 zł

Nakładka Higieniczna Janpol z wodoodpornymi właściwościami. Wymiary: 120x190 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Wodoodporna nakładka to praktyczne rozwiązanie, które zapobiega nadmiernemu zużyciu materaca. Oferuje nie tylko ochronę wkładu materaca, ale również jego pokrowca, zabezpieczając przed zalaniem i zabrudzeniem. Dodatkowo nakładka posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, co pomaga utrzymać czystość powierzchni do spania. Można ją prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Nakładka jest wykonana z materiału frotte, wzbogaconego warstwą PCV.
UWAGA! Nakładka nowa. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 15%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY NAKŁADKI: 120x190 CM
Nakładka Higieniczna Wodoodporna Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL